Lídrem SPO (Zemanovci) pro volby do Poslanecké sněmovny v Královéhradeckém kraji je ing. Jana Galbičková

18/05/2017 Lídrem SPO (Zemanovci) pro volby do Poslanecké sněmovny v Královéhradeckém kraji je ing. Jana Galbičková

Mnoho občanů se ptá, proč volit SPO (ZEMANOVCE)?? Odpověď je tato. ZEMAN POTŘEBUJE V PARLAMENTU SPOJENCE! HLAS SPO ZEMANOVCŮM JE HLASEM PREZIDENTOVI!

Jinak řečeno slovy básníka: Zemana se nevzdáme, Praha nám tu nevládne !!! Tato země je naše a na naplnění tohoto hesla ještě není pozdě!

Ing. Jana Galbičková, 48 let, trvale žije v Týništi nad Orlicí, Královéhradecký kraj. Vystudovala Provoz a ekonomii letecké dopravy na Vysoké škole dopravy a spojů v Žilině. Byla ředitelkou Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje a starostkou města Týniště nad Orlicí. V současné době je zastupitelkou města a podniká v oboru nemovitosti.

Jako starostka Týniště neustoupila korupčním a neprůhledným praktikám. Ať šlo o neodůvodněně vysoké dotace do Sportovního klubu, nesouhlasila, aby v městské společnosti na zpracování odpadů ODEKO stáli v čele politici, kterým soud zakázal vykonávat funkci jednatelů. Rovněž kritizuje nevýhodné kupování nepotřebných nemovitostí - rodinných domů městem Týniště bez znaleckých posudků od místního zastupitele, který se narychlo vzdá mandátu, aby je městu mohl prodat. Nesouhlasila a dala prověřit podivné zadávání městských veřejných zakázek spojených s korupcí úředníka městského úřadu.

Z dalších priorit:

- Podpora zavedení společných obecních úřadů pro malé obce z důvodu efektivnější ekonomické správy území

- Ochrana veřejných financí tím, že nebudeme tolerovat praktiky, kdy si „podnikatel" založí firmu, kterou přivede k bankrotu a okamžitě si založí novou. Většinou jsou tyto aktivity spojeny s daňovými či jinými trestnými činy s dopadem na veřejné finance a poškozování občanů jako byla kauza OKD

- Chceme zpět oddělené prostory pro kouření v restauracích

- Vrátíme obcím zdroje pitné vody. Naše voda patří nám

- Zdaníme církve i restituce. Nehodláme zvýhodňovat církve na úkor škol, nemocnic, spolků a firem

- Chceme přímou volbu nejen prezidenta, ale také starostů, primátorů i hejtmanů

Miroslav Matějka, předseda Královéhradeckého kraje SPO a krajský zastupitel

Proč SPO?

 

  1. Chceme přímou volbu prezidenta, hejtmanů, primátorů a starostů
     
  2. Chceme přijetí zákona o prokázání původu příjmů a majetku, a aby byl zabaven majetek získaný nelegálním způsobem
     
  3. Chceme přijetí zákona o obecném referendu, kde by předmětem všelidového hlasování byly zásadní otázky domácí i zahraniční politiky
Poslední novinky